nDnes je  středa 16.8.2017 n
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
NAŠE NABÍDKAn
Výhody LPGVýhody LPGn
Kalkulátor úspory Kalkulátor úspory n
Aktuální nabídkaAktuální nabídkan
Popis přestavby na LPGPopis přestavby na LPGn
Ceník přestavby LPGCeník přestavby LPGn
Bazar nádrží LPGBazar nádrží LPGn
n
nO FIRMĚn
O násO násn
KontaktKontaktn
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 
odrazkaNovinky emailemn
 
n
 O nás 
n

O společnosti

Autoplyn   Ivan Škapa              Přestavby LPG / CNG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG LPG   

Montáže , přestavby , opravy , revize LPG/ CNG

Firma byla založena v r.1994 ve Frýdku-Místku, a od svého založení se zabývá přestavbami všech typů automobilů na alternativní pohon propan-butanem(LPG). Za dobu existence máme zkušenost s montáží lpg do více jak 10000 automobilů.

K montážím lpg používáme nejkvalitnější zařízení která  jsou dostupná na našem trhu : LOVATO, LANDI RENZO, O.M.V.L., ELPIGAS, STAG, BRC,Tartarini.

Provádíme také opravy, seřízení, revize aut na plyn, a také výměny nádrží po 10-ti letech.

Naši zákazníci jsou nejčastěji z Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí, Ostravy, Karviné, Havířova a Nového Jičína.

Mimo to provozujeme také autoservis, opravujeme všechny typy automobilů, provádíme přípravu a provedení emisí a STK, diagnostiku, opravy a servis autoklimatizací, opravy elektro,čištění benzínových vstřikovačů a opravy benzínových čerpael.


Do r.2006 jsme měli dílnu ve Frýdku-Místku, poté jsme se s kapacitních důvodů přestěhovali do nové provozovny do Kunčiček u Bašky 66. Dílna se nachází u rychlostní komunikace Frýdek-Místek - Frýdlant n. Ostravicí, u odbočky na obec Baška.

 Snažíme se aplikovat do naší práce co nejvíc nejnovějších trendů a poznatků v montážích lpg.Naši mechanici absolvují každoročně několik druhů školení na veškeré systémy LPG.

Předěláváme všechna vozidla evropských, japonských,korejských i amerických výrobců, včetně zápisu přestavby LPG do technického průkazu.


nDřevěné hračky
Levné autodíly


TOPlist
Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
Ivan Škapa, Kunčičky u Bašky 66, Tel.:+420 777 132 998
n